Технічна підтримка Pragma, перекладач, допомога, завантажити, безкоштовно, комп'ютерний, машинний
    Технічна підтримка в компанії Trident Softwer здійснюється висококваліфікованими професіоналами. Щоб зв'язатися із службою технічної підтримки Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку або заповнити форму зв'язку виконавши Перевірку програми.

Трайдент Софтвер не гарантує, що Pragma працюватиме безперебійно, а програмне забезпечення не містить помилок.

Проте компанія постійно працює над удосконаленням своєї продукції і пропонує користувачам Pragma отримувати регулярні оновлення через інтернет. Ці оновлення містять також відкореговані і поповнені словники.

Повідомлення про помилки

Ми будемо вдячні, якщо Ви повідомите нас про будь-які проблеми з програмою Pragma або про некоректні дії програми. Помилки можуть бути як у функціональній, так і у лінгвістичній частині програми.

Помилки в програмі

Якщо Ви зіткнулися з програмним дефектом, як наприклад - зупинка, зависання, переривання, некоректне відображення і тому подібне, будь ласка, надайте нам детальний опис проблеми і прикладіть текстовий файл, який генерується в режимі Перевірка.

Лінгвістичні помилки

Check-up Якщо Ви отримаєте грубу лінгвістичну помилку в результаті перекладу, пришліть нам фрагмент початкового тексту. Будь ласка, мінімізуйте цей фрагмент.

Всі повідомлення направляйте електронною поштою, використовуючи цю форму.

Перш, ніж звертатися в службу підтримки Трайдент Софтвер, зробіть перевірку працездатності програми через меню Pragma монітора.

Результати перевірки додайте до вашого повідомлення.

 

Трайдент Софтвер (TS, Trident Software) покладає на  себе зобов'язання щодо захисту наданої Вами конфіденційної інформації. Ми використовуємо надану Вами інформацію, щоб ефективно і безпечно обробляти Ваші замовлення і забезпечувати  можливість онлайн активації програмного забезпечення. Ми також можемо використати конфіденційну інформацію наших користувачів для сповіщення  їх про зміни в наших послугах або про спеціальні пропозиції.  Ця послуга надається тільки у тому випадку, якщо Ви згодні отримувати подібну інформацію. Ми не маємо наміру продавати, обмінювати або здавати в оренду, використовувати в комерційних цілях або передавати третім особам  Вашу особисту інформацію.

TS збирає і використовує вашу персональну інформацію з метою поліпшення послуг, що надаються Вам, і спрощення процесу активації  і використання наших програмних продуктів.

TS просить Вас надати таку особисту інформацію: адресу вашої електронної пошти, ім'я, прізвище, домашню або робочу адресу і номер телефону.

Ми збираємо додаткову інформацію, не ідентифікуючи Вас як особу. Наприклад, ми отримуємо певну стандартну інформацію, яку браузер передає на кожен веб-сайт при його відвідуванні, наприклад, вашу IP- адресу, тип браузера і мову, час доступу і адресу веб-сайту. Ми також використовуємо аналітичні засоби на наших сайтах, щоб отримати інформацію з Вашого браузера, у тому числі з якого сайту Ви прийшли, яку пошукову  систему і ключові слова Ви використали, щоб знайти наш сайт, сторінки, що переглядаються, на нашому сайті.

Це здійснюється з метою: надання клієнтам ефективнішого обслуговування, що робить сайти або послуги простішими у використанні, усуваючи необхідність повторного введення однієї і тієї ж інформації; проведення досліджень і аналізу, спрямованих на поліпшення наших продуктів, послуг і технологій; відображення контенту і реклами, які налагоджені з урахуванням вибраних Вами переваг.

Не розголошуйте інформацію про Ваші паролі третім особам. Якщо Ви використовуєте комп'ютер, за яким працюєте не лише Ви, перш ніж покинути сайт або сервіс, для захисту доступу до вашої інформації від подальших користувачів,  виконуйте вихід з ваших облікових записів.

TS вважає своїм обов’язком захищати Вашу особисту інформацію. Ми використовуємо різні технології і процедури, щоб допомогти захистити вашу особисту інформацію від несанкціонованого доступу, використання або розголошування. Наприклад, ми зберігаємо особисту інформацію, яку збираємо на комп'ютерних системах з обмеженим доступом.

 

Використання цього веб-ресурсу означає згоду з такими умовами:

 

Весь контент на сайті www.translate.ua, розміщений для ознайомлення з основними послугами і програмним забезпеченням, розробленим Трайдент Софтвер(TS, Trident Software), доступний тільки для особистого використання.

Користувач може завантажити чи роздрукувати копію вмісту сайту або програмного забезпечення, які знаходяться на цьому сайті, для особистого некомерційного використання, якщо інше прямо не дозволено. Користувачеві забороняється видаляти або умисне приховувати інформацію про торгову марку, авторські права або іншу інформацію, яка міститься на сайті TS.

Під час Вашого відвідування сайту TS, Ви можете здійснювати купівлю товарів виставлених на продаж. Транзакції за кредитними картками обробляються сторонніми агентами, банками, або установами.

 

ТS не бере на себе відповідальність за успіх або безпеку операцій, здійснюваних або оброблених третіми особами.

 

ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ І ВІДВІДУЄТЕ ЦЕЙ САЙТ НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК. ВЕСЬ ВМІСТ І МАТЕРІАЛИ НА ЦЬОМУ САЙТІ НАДАЮТЬСЯ «ЯК Є», БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ.

TS НЕ НАДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ ВІДНОСНО TRANSLATE.UA,  ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ PRAGMA, КОНТЕНТУ, РЕКЛАМИ, ІНФОРМАЦІЙНИХ ПРОДУКТІВ, ПОСЛУГ, ДОСТУПНИХ ЧЕРЕЗ ЦЕЙ САЙТ, І / АБО ПРИДАТНОСТІ, НАДІЙНОСТІ, ВІДСУТНОСТІ ВІРУСІВ АБО ІНШИХ ШКІДЛИВИХ КОМПОНЕНТІВ І ТОЧНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ. TS ГАРАНТУЄ НЕПОРУШЕННЯ АВТОРСЬКИХ ТА ІНШИХ ПРАВ ТРЕТІХ ОСІБ.

 
English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Sign in with a social network:

Powered by OneAll Social Login
Он-лайн переклад